سرویس ها و خدمات

 • بسته‌بندی صحیح، یکی از مهم‌ترین نکات در ارسال بار و به وژگی بارها بین دو کشور مختلف است. اگر کالای شما به‌درستی بسته‌بندی نشود، درصورتی‌که توسط بهترین شرکت‌های حمل‌ونقل نیز ارسال شود، ممکن است طی مسیر آسیب‌های جدی ببینند. بسته‌بندی محصولات چه در روش ارسال زمینی و چه در روش ارسال هوایی، باید به‌گونه‌ای باشد که در مسیر، کمترین تکان را داشته باشد.

  مشاهده بیشتر
 • زمانی که کالایی به صورت هوایی و دریای و زمینی وارد کشور می شود در انبار گمرک نگهداری می شود و با ارسال اسناد توسط فروشنده و دریافت اسناد توسط خریدار امکان دریافت قبض انبار و ترخیصیه کالا از شرکت حمل کننده توسط ترخیص کار به عنوان نماینده صاحب کالا ایجاد می گردد . فرایند ترخیص کالا معمولا حداقل ۷ روز به طول می انجامد .

  مشاهده بیشتر
 • شرکت خدمات بازرگانی ایرانی نیک : بخشنامه ترخیص و واردات کالا بازرگانی بدون انتقال ارز ، واردات بدون انتقال ارز با شرایطی خاص آزاد شد، این قانون شامل مواد اولیه، قطعات و ملزومات ضروری خط تولید تا سقف 30 هزار دلار برای هر بازرگان میباشد.

  مشاهده بیشتر
 • شرکت خدمات بازرگانی ایرانی نیک - با همکاری دفاتر خود با کادری مجرب کالای شما از مبدا برداشته و بعد از ترخیص کالا بدون ثبت سفارش در یکی از مبادی مرزی ایران تحویل می دهد و سپس مجدد از مبادی مرزی ایران برای واردات قانونی آن کالا اقدام می شود.

  مشاهده بیشتر
 • شرکت خدمات بازرگانی ایرانی نیک - ارائه دهنده بهترین خدمات حمل و نقل به صورت گروپاژ ( خرده بار ) از ترکیه به ایران می باشد

  مشاهده بیشتر
 • شرکت خدمات بازرگانی ایرانی نیک - به دلیل مستقر بودن در استانبول ترکیه این توانایی را دارد تا خدمات خرید و حمل پوشاک ترک را به کلیه شرکت ها و فروشندگان پوشاک در ایران ارائه نماید .

  مشاهده بیشتر
 • صنعت حمل نقل امروزه تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار دارد. شاید برای شما پیش آمده باشد که قصد واردات کالایی را دارید که این کالا به صورت مستقیم به مقصد ایران قابل بار گیری و حمل نمی باشد !

  مشاهده بیشتر