ترخیص بدون ثبت سفارش

  • تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1398

شرکت خدمات بازرگانی ایرانی نیک - با همکاری دفاتر خود با کادری مجرب کالای شما از مبدا برداشته و بعد از ترخیص کالا بدون ثبت سفارش در یکی از مبادی مرزی ایران تحویل می دهد و سپس مجدد از مبادی مرزی ایران برای واردات قانونی آن کالا اقدام می شود.

شرکت خدمات بازرگانی ایرانی نیک - با دارا بودن دفاتر فعال در شهرهای استانبول ، مرسین ، ترابزون - آنتالیا - ارزروم - سامسون در ترکیه و مرز بازرگان و تهران ، امکان حمل کلیه بارهای شما را به صورت زمینی، هوای و دریایی و ترکیبی از کلیه کشورهای دنیا به ایران از مسیر ترکیه را دارد و بادارا بودن کادری مجرب ، ترخیص کالا بدون ثبت سفارش بر عهده گرفته و درب کارحانه و یا محل کار شما سروران گرامی تحویل می دهد. همچنین در صورتی که شرکت های خارجی از صدور فاکتور فروش .به ایران خودداری کنند. شرکت خدمات بازرگانی ایرانی نیک - آمادگی آن را دارد که بنام یکی از شرکت های. زیر مجموعه خود که در کشورهای. ترکیه و ارمنستان به ثبت رسانده موجب تسهیل این پروسه شود.

شرکت ما با کارنامه موفق توانسته در بدترین شرایط اقتصادی کشور همسو و همراه مشتریان عزیز باشد.

ترخیص کلیه کالاها از بازارچه مشترک مرزی بازرگان (به جز تعداد محدود) از جمله :

ترخیص تخصصی قطعات الکترونیک , دوربین مداربسته , لوازم برقی ، LED , کلید و پریز ، ماشین آلات ، مواد شیمیایی ( آب اکسیژنه ، استون ، اسید بوریک ، اسید بوراکس ، ایروزیا ، اسید سباسیک ) کاغذ دیواری، قالبهای صنعتی، تیغچه های صنعت یو پی وی سی ، دیگر تعرفه های مربوطه.

شرکت خدمات بازرگانی ایرانی نیک - توانسته از تهیه و خرید محصولات و قطعات و ماشین آلات کارخانجات مختلف از جمله. چسب ، کاشی و سرامیک ، رنگ ، دام و طیور ، در و پنجره. کارتن سازی ، کفش، پلاستیک ، پروفیل ، صنعت مبل ، صنعت ساختمان ، صنعت خودرو ،ریخته گری ، ماشین آلات ، نساجی ، دارویی ، بهداشتی ، غذایی و … تا حمل و ترخیص بدون ثبت سفارش در کنار مشتریان گرامی باشد.