ترانشیپ چیست؟

  • تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1398

صنعت حمل نقل امروزه تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار دارد. شاید برای شما پیش آمده باشد که قصد واردات کالایی را دارید که این کالا به صورت مستقیم به مقصد ایران قابل بار گیری و حمل نمی باشد !
در این وضعیت خدمات ترانشیپ شرکت خدمات بازرگانی ایرانی نیک - می تواند شما را به کالای مورد نیازتان برساند .

گاهی تجار برای آنکه هزینه های نقل و انتقال مستقیم به کشور دیگری را کاهش دهند و یا تحریم هایی که بر علیه کشور مقصد اتخاذ شده است را دور بزنند مایل اند تا کالای خود را ابتدا به یک کشور دیگر منتقل و سپس با روش ترانشیپ به کشور مقصد منتقل نمایند تا بتوانند کالای خود را به کشور مقصد برسانند.

در حمل بار به صورت ترانشیپ زمانی که شما نمی توانید کالای خود را به صورت مستقیم به ایران حمل نمائید پس از مشورت با کارشناسان و عقد قرار داد با ما کالای شما توسط شرکت ما خریداری می شود و از آنجایی که شرکت خدمات بازرگانی ایرانی نیک - ثبت شده در مستقر در ترکیه می باشد محموله شما بدون هیچ ممنوعیت از کلیه کشور های جهان به ترکیه حمل می گردد. کالایی که وارد گمرک می شود با توجه به شرایطی که دارد باید تحت ضوابط خاصی ارسال ، حمل و تحویل گمرک شود تا قاچاق به حساب نیاید بر همین اساس کالا را به صورت ترانشیپ به گمرک جدید منتقل می کنند. ترانشیپ نوعی حمل نقل است که در آن کالا تحت نظر گمرک از یک وسیله حمل نقل ورودی به یک وسیله حمل و نقل خروجی منتقل می شود.